poniedziałek, 16 maja 2011

Jak zarabiać w Internecie?

Witam serdecznie w kolejnym wpisie na tym blogu. Dzisiaj krótki artykuł na temat bardzo przyjemny dla każdego webmastera, a mianowicie na temat zarabiania w Internecie.

Jak wszyscy zdążyliśmy zauważy Internet bardzo szybko się rozpowszechnia w Polsce. Już w prawie każdym domu jest Internet i dociera prawie do każdego obywatela kraju. Dzięki temu można w dość prosty i przyjemny sposób zarobić. Właśnie w tym artykule podam kilka sposobów na przyjemne i proste zarabianie w Internecie.

1. Zarabianie poprzez własne strony Internetowe.
Metoda ta coraz bardziej się rozpowszechnia. Coraz więcej internautów buduje własne strony po to by zarabiać. Są to statyczne strony i tzw. wortale internetowe dotyczące danej tematyki, w której autor czuje się bardzo dobrze. Na takich stronach zarabia się głównie poprzez reklamy np. Adsense, sprzedaż linków czy samodzielną sprzedaż reklam

2. Progamy Partnerskie.
Ten sposób również możemy wykorzystać przy zarabianiu na stronach internetowych poprzez zamieszczanie naszych linków partnerskich. Jest to dość przyjemny sposób na zarabianie i w sumie najprostszy, gdyż firma partnerska daje nam produkty i materiały do ich promocji np. poprzez linki. Należy pamiętać, że nie wolno SPAMOWAĆ!

3. Sprzedaż na Allegro
Jeżeli mamy zbyt dużo zbędnych starych rzeczy w domu, możemy je sprzedać na aukcjach, a przy tym zarobić. Jeżeli dla Ciebie to mało to możesz np. zarejestrować własny sklep internetowy i dzięki temu możesz sprzedawać więcej na allegro i zarabiać solidne pieniądze.

4. Zakłady Bukmacherskie
Dobry sposób dla fanów sportu, którzy znają się na tym. W łatwy sposób można zarobić spore kwoty.

5. Strony dzielące się zyskiem
Np. portal zaradni.pl za pisanie porad, właściciel portalu płaci nam pieniążki jest to o wiele prostszy sposób na zarabianie pieniędzy niż poprzez własne strony Internetowe, a czasem bardziej rentowny!

Wymienione powyżej sposoby zarabiania pieniędzy są to moim zdaniem najlepsze i najbardziej opłacalne formy zarabiania pieniędzy. W następnym artykule zdradzę swoje sposoby na zwiększanie zarobków i oglądalności na moich portalach internetowych.

See you!!!
A.F

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobry i konkretny wpis na temat zarabiania w internecie. Nie ukrywam, że to już kolejny blog o takiej tematyce w sieci, ale mam nadzieje, żę będzie systematycznie prowadzony i będzie zawierał ciekawe informacje. Jak pozycjonujesz swoje strony? i ile zarabiasz?

    OdpowiedzUsuń