O mnie

Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Adrian Florek. Jestem osobą młodą i ambitną. Na wstępie chciałem podziękować Tobie drogi czytelniku, że odwiedziłeś właśnie mojego bloga. Jest mi bardzo miło, że mogę Cię gościć właśnie na moim blogu.


Moja pierwsza przygota z zarabianiem pieniędzy rozpoczęła się 2 lata temu, kiedy to po raz pierwszy zostałem redaktorem naczelnym e-zinu Millionaire Magazine. Było to czasopismo o ludziach przedsiębiorczych dla ludzi przedsiębiorczych. Po tym, jak zakończyłem współpracę z MM, w czerwcu 2009 roku postanowiłem wziąć swój los w swoje ręce. W tamtym czasie rozpocząłem pierwsze blogowanie dla pieniędzy. Było to nowe wyzwanie, warte poświęcenia. Początkowo jak każdy nie wierzyłem w to, że w internecie można zarobić. Dopiero, gdy pojawiły się pierwsze zarobki z reklam uruchomił się we mnie bakcyl do budowania stron i zarabiania na nich.

Od kilku lat na bieżąco i systematycznie buduje swoje blogi tematyczne. Z dnia na dzień widzę wzrost zarobków dzięki programowi Adsense. Zarabianie w Internecie jest przyjemne, ale nie zbyt łatwe. Wymaga dużego poświęcenia wielu chęci i wytrwałości. Najgorsze są początki,a le najważniejsze jest to, by się nie zniechęcać! Warto działać i stawiać sobie nowe cele tak jak robię to ja.